Hoppa till huvudinnehåll

Fastighetsägare

Nedan hittar du kontaktuppgifter till de största fastighetsägarna samt kontorsuthyrare på Lindholmen.

Vill du veta mer om området eller få hjälp att komma i kontakt med rätt fastighetsägare, kontakta Hanna Blomdahl, 076-051 75 42, hanna.blomdahl@lindholmen.se

Atrium Ljungberg logotyp

Atrium Ljungberg – al.se

Kicki Grönlund
Tel: 0706-90 65 93
kicki.gronlund@al.se

Fastighets AB Balder logotyp

Fastighets AB Balder - balder.se

Magnus Andersson
Tel: 031-109590
magnus.andersson@balder.se

Castellum Logotyp

Castellum – castellum.se

Mathias Grahn
Tel: 031-744 09 19
mathias.grahn@castellum.se

Chalmersfastigheter logotyp

Chalmersfastigheter AB – chalmersfastigheter.se

Evelina Roth
Tel: 031-772 62 46
evelina.roth@chalmersfastigheter.se

Dockside Lindholmen logotyp

Dockside Office & Coworking – docksideoffice.se

Ola Magnusson
Tel: 031- 43 01 30
ola@docksideoffice.se

Geely logotyp

Uni3 by Geely - uni3bygeely.com

Magnus Koch
Tel: 0763-43 37 85
magnus.koch@geelycentre.com

Husvärden logotyp

Husvärden – husvarden.se

Håkan Lundqvist
Tel: 031-67 87 05
hakan.lundqvist@husvarden.com

Platzer logotyp

Platzer – platzer.se

Henrik Nordqvist
Tel: 031-63 12 02
henrik.nordqvist@platzer.se

Serneke logotyp

Serneke – serneke.se

Christian Welin
Tel: +46 73 441 13 32
christian.welin@serneke.se

Älvstranden utveckling logotyp

Älvstranden Utveckling – alvstranden.com

Camilla Andersson
Tel: 031-368 96 31
camilla.andersson@alvstranden.goteborg.se